Më mbaj mend (për 1 muaj)


Juli Tollozhina - Lule E Vyshkur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

16/05/2014

2014-05-16T08:28:29+00:00Lulen e vyshkur me pak ere
Ne mes te librit e shikoj
Dhe shpirti im prap kete here
Nje varg me endra sec e zgjoi

Refreni:-lulen e vyshkur me pak ere
Ne mes te librit e shikoj
Dhe shpirti im prap kete here
Nje varg me endra sec e zgjoi

Kur lulezon cka perenduar
Kush e keputi edhe kur
Nje dore e njome a e huaj
Dhe pse e mori Valle ketu

X2-kur lulezon cka perenduar
Kush e keputi edhe kur
Nje dore e njome a e huaj
Dhe PSE e mori Valle ketu

X2-A per kujtim pran ketij takimi
A per nje ndarje plot trishtim
A per nje eshtje pikellimi
Moj lule fushe pa mbarim

(Perseritet nga e para)


Ky tekst u dërgua nga  Eneaibi
Më Shumë Këngë Nga Juli Tollozhina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet