Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Juliana Pasha - Lumi I Dashurise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lumi I Dashurise".
3. Video është e këngës "Lumi I Dashurise", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Juliana Pasha - Lumi I Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

22/08/2011

2011-08-22T01:25:51+00:00T’etur per ty o Zot
T’etur per frymen e shenjte
Pastrome nga faji im
Mbushme Zot me fryme perseri

Lumi I dashurise
Ku rrjedh meshira hiri
Po me permbyt
Zemren po ma paqton

Ti Zot I dashurise
Freskia e bjeshkes
Uji I jet’s qe jete dhuron
Per te me beret e lire

Zemren ti ma sheron
Jeten ma shpeton ma ndryshon
Me mbushe me lavderim
Per hirin do t’kendoj papushim

Nese ndonje ka etjele te vije te pije
Ai qe pi nga uji I gjalle
Sdo te kete me etje kurre


Ky tekst u dërgua nga  altin
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet