Juliana Pasha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  121
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Juliana Pasha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Që nga mosha e re 6-vjeçare Juliana ka filluar të mirret me aktivitete muzikore. Vjen nga nga një shkollë gjimnazi, “Qemal Stafa”. Pas gjimnazit ndoqi Akademinë e Arteve, degën Muzikologji. Juliana është e njohur për zërin e saj të fuqishem dhe black. Gjithashtu edhe për paraqitjet e saja të mrekullueshme në skenë, plot sharm dhe energji. Juliana ishte prezente në shumë festivale të muzikës shqiptare ku ka fituar shumë çmime. Në Dhjetor 1998, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Altin Llakaj

Finaliste në

Eurovision

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare
Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Yll I Rralle
Në Më Je
Jeto
Krishtlindje Te Bardha
It's All About You


Artistë Të Ngjashëm:

Lili Gjidodaj

Eltina Minarolli

Rezarta Smaja

Alketa Vejsiu

Jonida Maliqi

Inis Gjoni

Eneda Tarifa

Ingrit Gjoni

Elia Zaharia

Jeta Faqolli


Tags: Juliana Pasha, Juliana Llakaj

Krijo Një Kartolinë