Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Gajdexhiu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk ka feste, jo pa daulle
Nuk ka valle, jo pa valltare
Ju gezoni edhe festoni
Sot kjo nate mos te ndaloje

Ref: 2x

Bjeri gajdes, gajdexhi
Bjeri mos tu ndal’te dora
Gajdexhi o djale I ri
Sot te erdhi ora

Sot feston gjithe shqiptaria
Hidhet vallja ne cdo ane
Plot me g’zim shperthen hareja
Viti I ri po vjen me zjarr

Ref: 2x

Bjeri gajdes, gajdexhi
Bjeri mos tu ndal’te dora
Gajdexhi o djale I ri
Sot te erdhi ora

...

Reff: 2x

Bjeri gajdes, gajdexhi
Bjeri mos tu ndal’te dora
Gajdexhi o djale I ri
Sot te erdhi ora


Juliana Pasha - Gajdexhiu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gajdexhiu".
3. Video është e këngës "Gajdexhiu", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0