Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  80
 • Emri i Vërtetë:
 • Julka Gramo
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Julka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Julka Gramo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare, e cila për pak kohë i ka munguar ekranit shqiptar me këngë potente dhe vokale. Ajo është një gazetare e shkëlqyer dhe punon si drejtoreshë e NRG radio. Julka ka publikuar këngë shumë të dashura nga publiku. Në Nëntor 1999, Julka merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Stolia E Merzise". Në Dhjetor 2001, Julka merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Egzistoj". Në Në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Andy Gramm

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥Amin (2004)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dorina Tiko

Rezarta Smaja

Lili Gjidodaj

Amarda Arkaxhiu

Elia Zaharia

Eltina Minarolli

Jonida Maliqi

Inis Gjoni

Eneda Tarifa

Juliana Pasha

Tags: Julka, Julka Gramo


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet