Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Ai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Ai me shikim femije
me fjal dashurie
ai me mesoj te them te dua
ai kuptimi gjithqka
e zeza jetes sime
ai e vetmja dashuri per mua

sa njerez do te duan
dhe nuk do din perse
sa njerz do mesojn nga ty
te duan vetem nje her.
sa njerez do te duan
dhe nuk do din perse
sa njerz do mesojn nga ty
te duan vetem nje her.

Nuk me mjafton nje keng
kur mjafton cdo fjal qe them per ty
ti je me shum se dashuri
te ndjej me gjith forcen time
njeriu nje her ne jet do vertet
te dy e mesova dhe un.

sa njerez do te duan
dhe nuk do din perse
sa njerz do mesojn nga ty
te duan vetem nje her.
sa njerez do te duan
dhe nuk do din perse
sa njerz do mesojn nga ty
te duan vetem nje her.


Ky tekst u dërgua nga DoruntinaJulka
Publikimi: 03/10/2004
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Julka - Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai".
3. Video është e këngës "Ai", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julka:


Komente 0