Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Juna Manaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Juna Manaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2010, Juna Manaj merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Me Ndihmo Te Te Them Lamtumire". Më datë 8 Tetor 2016, Çartani publikon videoklipin "Inati", në bashkëpunim me Juna Manaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Delia

Kristine Elezaj

Liridona Sinani (Dona)

Risa

Dr.Nice

Viki

Doruntina Qamili (Dina)

Mirsa Laci

Blerina Osaj

Ajsel


Tags: Juna Manaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet