Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jurgen Shira

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Jurgen Shira është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Marsi

Vani Rushiti

Valter Beqo

Edmond Rrapi

Elvis Duro

Gezim Mneri

Vasil Dede

Gent Bejko

Delo Isufi

Edlir Begolli


Tags: Jurgen Shira

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet