Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  391
  • Vendlindja:
  • Ontario 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Justin Bieber është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Justin Bieber është këngëtar Pop/R&B nga Kanada. Justin filloi karierën viteve të kaluara duke ngarkuar video në Youtube me Soccer Braun, i cili pas një kohe u bë manaxheri i tij zyrtarë. Pas manaxhimit Braun shkoi në Atlanda, Gjerorgji i cili punoi me këngëtarin Usher. Këngët e Bibër kanë qenë të ndryshme si One Time, Baby, One Less Lonley Girl etj, nuk i dihej se do bëheshin hitet më të mëdha të këtyre viteve në Billboard US.Bieber u lind më 1 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

31 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Justin Bieber

Komente 31