Më mbaj mend (për 1 muaj)

Justin Bieber - Christmas Eve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Christmas Eve" kënduar nga Justin Bieber.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Celine Dion. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Snow falling gently on the ground
'Tis is the night before
And in my heart there is no doubt
That this is gonna be
The brightest holiday
'Cause here you are with me
Baby, baby, I can't wait

To spend this special time of year with someone who
Makes me feel the special way that you do

Walkin' with you in a winter's snow
Kissin' underneath the mistletoe
People smiling everywhere we go
It's Christmas Eve and they can see we're in love

Ooh, you make the season bright
With the lights reflecting in your eyes
All my dreams are comin' true tonight
It's Christmas Eve and I can see we're in love

We'll stay up late tonight
Decorate the tree
Just look into my eyes
And I will tell you truthfully
That I don't need no Santa Claus
To hear my Christmas wish
I got you in my arms
And what could be a better gift
Than to spend my very favorite time of year
With the one I really love so near, Oh Yeeeaahhh

Walkin' with you in a winter's snow
Kissin' underneath the mistletoe
People smiling everywhere we go
It's Christmas Eve and they can see we're in love

Ooh, you make the season bright
With the lights reflecting in your eyes
All my dreams are comin' true tonight
It's Christmas Eve and I can see we're in love

And the bells are ringing when I hear you say
We'll do it all again on Christmas Day
I can't wait

Walkin' with you in a winter's snow
Kissin' underneath the mistletoe
People smiling everywhere we go
It's Christmas Eve and they can see we're in love

Ooh, you make the season bright
With the lights reflecting in your eyes
All my dreams are comin' true tonight
It's Christmas Eve and I can see we're in love

Walkin' with you in a winter's snow
Kissin' underneath the mistletoe
People smiling everywhere we go
It's Christmas Eve and I can see we're in love

Ooh, you make the season bright
With the lights reflecting in your eyes
All my dreams are comin' true tonight
It's Christmas Eve and I can see we're in love
Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Justin Bieber:


Komente 0


Justin Bieber - Christmas Eve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Christmas Eve".
3. Video është e këngës "Christmas Eve", por nuk këndohet nga Justin Bieber.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.