Më mbaj mend (për 1 muaj)

Justina Aliaj - Stacion I Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  15

N'pallatin tone
Ne katin e trete
Eshte nje vajze,
Vajze e mire vertete.

Shkoj ne pune
N'shkall' ate e gjej,
Mirmengjes thote
Mirmengjes i them,.

Por ngado qe shkojme,
Jo largesia s'na ndan.
Ne mendime ne
Njeri tjetrin e mbajme.

Nje dite shiu
Ishte bere uj'.
Prane vajzes
Urbanin ndala une.

Hapa deren
Hip i thash pastaj
Ca udhetare thane:
Sa capken ky djale.

Ne pasqyre rrane
Dy syte e saj te zinj.
Ne shikimin e saj
Rrahu zemra ne gji.

Ih, por bilbilit
nje polic i bjen.
Shok' i dashur
ketu stacion nuk ke.

Jo i thashe
Nuk kam bere gabim.
Ky stacioni eshte stacioni im.

Ne pasqyre rrane...Nuk kemi video për këtë këngë.
Justina Aliaj - Stacion I Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stacion I Dashur".
3. Video është e këngës "Stacion I Dashur", por nuk këndohet nga Justina Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Justina Aliaj:


Komente 0