A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Jutbina është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Jutbina eshte nje grup nga Kosova/Mitrovicë i formuar në vitin 2013. Zhanri i tyre influencohet nga shumë zhanre dhe kjo e bën muzikën e tyre unike. Vocals: Lekë Shala Guitars: Leotrim Fetahu, Egzon Mustafa Bass: Dren Nishliu Drums: Aron Dobroshi Më datë 13 Mars 2015, Jutbina publikojnë videoklipin "Fatamorgana". Më datë 25 Korrik 2016, Jutbina publikojnë videoklipin "Xhungël Urbane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elonida

Grupi Tonic

Gjurmët

Fisnikët

Humus

403

Ngroba

Shook

Grifshat

Votra


Tags: Jutbina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019