A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Jutbina - Miza


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/09/2014

2014-09-19T18:29:24

Na ishte se ç'na ishte
Nji Mizë e mutit ulun n'karrige
Nji kafe rrinte e pinte dhe mendonte
Se si të shkonte, botës t'i tregonte se sa vlente
Dhe kshtu ajo Miza e mutit... na u bë Hero!

Ej njeri a e nive kët' sen
Miza e mutit po na shet men
E kish ble ni kerr t'mirë
Edhe fellnet vizllim
Ni problem t'madh e ka
Per benzin pare spo ka
Sprite, sprite me ndru, kurr
Kur vijnë shacit pin red bull

MIZA(x3)

Mizo mizo vashë e bukur
Mos po t'dokët vetja flutur'
O ndaq flutur' o ndaq bletë
Mizë e mutit ki me met
Imazhin ton s'munesh me ble
Smunesh mu kon diqka çka s'je
Me BMW men tu shitë
Deri n'fyt kredi je zhytë.

MIZA (x2)
Bzzzz...

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019