Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  43
 • Emri i Vërtetë:
 • Juventila Dashja
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Juvi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ushtron profesionin si kengetare diaspore qe nga viti 2012. Juvi (Juventila Dashja) filloi karrierën e saj në moshë shumë të vogël duke konkurruar nëpër festivale femijes, prej ku mori dhe nismat e para. Ka sjellur ne treg kenge mjaft te pelqyera dhe te vleresuara nga publiku. Juvi eshte nje kengetare mjaft e popullarizuar dhe ne ambjente ku zhvillohet muzika Live. Karakterizohet si nje kengetare me stil te vecante dhe me nje ze te embel qe terhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Eva Ndoja

Lola Pink

Arsinda

Linda Sadiku

Orjola Xhemollari

Saelma

Anxhela Noti

Elia

Olta Boka

Dorina Garuci

Tags: Juvi, Juventila Dashja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet