Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

K-Albo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  89
  • Emri i Vërtetë:
  • Milot Ramadani
BIOGRAFIA: K-Albo është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Qershor 2016, K-Albo publikojnë videoklipin "500". Më datë 27 Qershor 2017, K-Albo publikojnë videoklipin "Vija Vija". Më datë 4 Shkurt 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Koka". Më datë 28 Qershor 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Bandita". Më datë 28 Gusht 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Bora Bora". Më datë 14 Tetor 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Check". Më datë 12 Dhjetor 2018, Agon Amiga publikon vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

0
4
3
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

A.D.X

E7

E'7

Eki-Nox

Hija E Jetes

WNC

Ritmi I Rruges

Infinit Records

NR

Zinxhirt

Tags: K-Albo, K.Albo, K Albo, E 7, E7, Milot Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet