A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

K-albo - Egersina Nuk Ndrron  (Feat. E7)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2008

2008-11-12T23:31:56

Featuring

E7


Ref.x1
Un Nuk Ndrroj Edhe Me Dit qe shkoj un Sot
Gjuj Kungja Gjuj SHoki apet e Ki Dikon

Un Bo qka Du Egersina Nuk Ndrron
Fllowin qa e kom ti lshon kilen Ndron
Hala Tnjejtin Stil Veq Po Permirsohna
Si Para 3 Vjete Plotve Dom Ju Bona
A Pi Sheh Shoki Nuk U Nala Vazhdova
Qajo Mka Nimu Vet Pe Sheh Tash Ku Shkova
Kur Nguli Kam Kerkush Sun Ma Ndrron Menen
Un Foli qysh Osht Nuk Boja RAP me Nxon Femen
Qa Bojn Reperat Tjer Sum Intereson
Mos Um Prek ka E7 se Veten e Lendon
Se E Di Krejt Qysh Jeni Tu Fol per me ba Fam
Krejt Po Mirren Me RRena
Veq M*t pO hAN
Per Kurgjo Nuk Ndrrohna
Ku Me Met se qysh jom
Per Fam Se Shes Veten
QEt Kanun e Kom
E Din Ti E dI uN Egersina Nuk Ndrron
Qe Lyp Kerset Puna

Ref.x2
Un Nuk Ndrroj Edhe Me Dit qe shkoj un Sot
Gjuj Kungja Gjuj SHoki apet e Ki Dikon
A Mdon a Sum Don Shoki Nrrot Somes
Nuk Jom asi tipi qi ja kthen nanes Fjalen
Shumica reperav Si Peshku Mashtrohen
Si Te Nin Veten Nalt edhe tjer Njerz ta bohen
Une ta Boj kshtu ta boj ashtu
Ather Dicka Bon
Mos Mkqyr un qka foli se un topat i kom
Nuk Ma Nin per Me Dek
Ashtu Kshtu kem Me Dek
I Nderoj ata qi shum si un Kan Hek
Me Ata Qe Gjithmon Mir I Kom Pas
Ata Gjepat Pare
U Munojshin me Plas
Une Nuk kallxohna Po PER cFAR aRSYJE
Ka Njerz Per 200€ Ta Rrasin Plum Nkrye
Qata e Kan Zorin Se Kan Familjen
Nuk Kan Buk Me Honger
Nuk kan Tjeter Zgjidhje
U Mush RePi Me Rrena Si Npolitik
Ti FOl qka perjeton Qajo osht Rap Muzik

Ref.x2
Un Nuk Ndrroj edhe Me Dit qe SHkoj Un Sot
Gjuj Kungja Gjuj Shoki apet E Ki Dikon


Ky tekst u dërgua nga ArDiT E7 GL'BLOCKKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019