Më mbaj mend (për 1 muaj)


K Koke - Callin Me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Callin Me".
3. Video është e këngës "Callin Me", por nuk këndohet nga K Koke.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

K Koke - Callin Me  (Feat. Don Phenom)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Don Phenom

24/12/2018

2018-12-24T17:59:23+00:00K Koke verse
YOU KNOW THE ROADS KEEP CALLING ME AND I'M JUST
TRYING TO FIND A WAY OUT YOU KNOW YOUR
GIRL KEEPS CALLING ME SHE GOT ME
DRIVING ON THE WAY ROUND I KNOW THESE
GIRLS AIN’T ALL FOR ME BUT I'M JUST TRYNA
GET MY WAY NOW SO IF YOUR GIRL KEEPS
CALLING ME I'M A WATCH HER ON THE WAY DOWN


Më Shumë Këngë Nga K Koke:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet