Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

K-master - Droga

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Droga".
3. Video është e këngës "Droga", por nuk këndohet nga K-master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

K-master - Droga  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/11/2016

2016-11-12T10:15:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Droga" kënduar nga K-master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Labb.1. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Labb.1

Pse pi hin asaj pune pse spe do jeten
po kqyr veq me shkatruu veten
tregoje t'verteten mos e mshef t'drejten
droga ta shkatrron jeten
mos e perdor se ma von ki mi ra pishmon
po atere ohh shum voon
mo kerkush ty nuk te donn
pse pe bje punen mos me nejt kerkush me ty
leje drogen shko theje me shoqni
mos rri n'vetmi i ki lon t'pikllum at gru e ata thmi
po vajtojn per ty po ti se meriton
leje drogen se pot mashtron
denon kurkun sun shkon
n'vetmi edhe ato dit t'jetes qi tkan met i jeton
kujtoj ditet qe me mu i jetowe
kujtoj ditet qe me mu i kalowe
kujtoj ato dit kur per here tpar drogen e provove

Ref 2x Steep Ag
Pe di qi na me ty kemi jetuu
po tash per kerkon sje tu mendu
pe di qi shum na ki adhuru
leje drogen se ki me perfundu

Steep Ag

Kan met ra n'mend Fjalt e mia
ski me dit mo qa osht alltia
ki mi kap librat ki me msuu
te verteten shoki sta du tkeq ta du t'miren
e jo tkeqen edhe tshtiren
ku meten premtimet qe n'shoqni na i bone
ku meten ato fjal qi ja theve asaj none
merr shembull pi meje merr shembull pi shoqnis tem
e mos e perdor mo at sen se pe sheh qi pot bon dom
qdo shpric qi pe merr dy dit jet po ti shkatrron
leje ket sen se po te denon
veq veten pe shkatrron
tash mo per ty nuk ka kthim
diqka pot pengon
diqka pot mundon
dije qe droga jeten po ta shkatron
ky sen shum po te mundon
kqyre nanen tonde sa shum po vajton

Ref 2x Steep Ag
Pe di qi na me ty kemi jetuu
po tash per kerkon sje tu mendu
pe di qi shum na ki adhuru
leje drogen se ki me perfunduMë Shumë Këngë Nga K-Master:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet