Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Këngë Dasmash

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  365
Këngë Dasmash është një përmbledhje këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kenge Popullore

Këngë Për Fëmijë

Kenge Korçare

Këngë Shkodrane

Këngë Kosovare

Kenge Te Shqiperise Se Mesme

Tags: Këngë Dasmash, Kenge Popullore, Kenge Dasmash


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet