Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Dasmash - Jalla More Çun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ç’ke me mu
E gjeç’ belanë!
E unë prej teje
Nuk e heq sevdanë!
Ref.:
Jalla more çun-o
Gushën si pëllumb
Mos ma pi rakinë!
Se të ban zullum.
Hajde shpirto
Hajde pranë!
E mushna zemrat
Jalla me sevda!
Jalla moj Sadete
Na lige na trete!
Na lige na trete
Na bone për vete!Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Dasmash - Jalla More Çun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla More Çun".
3. Video është e këngës "Jalla More Çun", por nuk këndohet nga Këngë Dasmash.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Dasmash:


Komente 0