Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Dasmash - Neve Nuk Na Dhimet Defi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

neve nuk na dhimet defi
jo moj jo
me na ardh
nusja per qefi
po moj po
neve nuk na dhimet malli
jo moj jo
me na ardh
nusja si djali
po moj po
neve nuk na dhimet loja
jo moj jo
me na ardh nusja e zoja
po moj po


Ky tekst u dërgua nga Blertaaaa

Kenge Dasmash - Neve Nuk Na Dhimet Defi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neve Nuk Na Dhimet Defi".
3. Video është e këngës "Neve Nuk Na Dhimet Defi", por nuk këndohet nga Kenge Dasmash.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Dasmash:


Komente 0