Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Këngë Kosovare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  79
  • Vendlindja:
  •  
Këngë Kosovare është një përmbledhje këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kenge Popullore

Kenge Korçare

Këngë Dasmash

Këngë Shkodrane

Kenge Te Shqiperise Se Mesme

Këngë Për Fëmijë

Tags: Këngë Kosovare, Kenge Popullore, Kenge Kosovare


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet