Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Shkodrane - Kënga E Kalasë Së Shkodrës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

I: O se ç’po punojshin tre vllazën! :I
Murin e qytetit tonë!
Ja, ja, ja-re.
O vjen një plak o aty pari:
- Puna e mbarë o ustallarë!
Ja, ja ,ja –re.
- O çfar të mbare ti po shef?
Gjithë ditën punojmë
Gjithë natën rr’xohet!
Ja, ja ja-re.
A din plak me na diftue?
Çka kalaja që s’man?
Ja, ja, ja-re.


Këngë Shkodrane - Kënga E Kalasë Së Shkodrës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga E Kalasë Së Shkodrës".
3. Video është e këngës "Kënga E Kalasë Së Shkodrës", por nuk këndohet nga Këngë Shkodrane.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Shkodrane:


Komente 0