Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Shkodrane - T’parën Herë Kur Jena Pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

T’parën herë kur jena pa,
Se çm’u mbush zemra në ty.
I:Sikur Hana ashtu tuj dalë,
Ashtu mu duke ndër sy.

S’bashku jetën me kalu’,
Jeta jonë me shkue lum’.
I:Bashkë një çerdhe me jetu,
Si jeton vida me pllumb.

Mori vjollcë qi' mqil për tparë,
Une për ty gjithçka mendoj,
Si me këng' ashtu me valle,
Edhe zemra çka t'dëshron.

T’parën herë kur jena pa,
Se m’u mbush zemra në ty.
I: Si ndriqon rrezja e parë
Njashtu m’erdhe ti ndër sy :I

S’bashku jetën me kalu’,
Jeta jonë me shku e lum’.
Në një çerdhe me gëzu,
Si gëzon vida me pllumb.Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Shkodrane - T’parën Herë Kur Jena Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T’parën Herë Kur Jena Pa".
3. Video është e këngës "T’parën Herë Kur Jena Pa", por nuk këndohet nga Këngë Shkodrane.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Këngë Shkodrane:


Komente 4