Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  134
  • Vendlindja:
  •  
Këngë Të Shqipërisë Së Jugut është një përmbledhje këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Këngë Përmetare

Kenge Vlonjate Qytetare

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Këngë Trimërie

Kengetare Te Ndryshem

Kenge Gjakovare

Ilahi Te Ndryshme

Winx Club

Kenge Arbereshe

Maratona E Këngës Popullore Qytetare

Tags: Këngë Të Shqipërisë Së Jugut, Këngë Popullore, Kenge Te Shqiperise Se Jugut


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet