Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro - Bora Bora

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bora Bora".
3. Video është e këngës "Bora Bora", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro - Bora Bora  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  53

Komente

Asnjë Koment

06/12/2019

2019-12-06T15:00:38+00:00Pe shoh bote si mu kon tuj e majt nkrah
Lutem per ditet e mira ishalla
E kthej kohen me trenerkat e gjona
I mushi pare e iki per Bora Bora

Mdoket pe shoh boten si mu kon tuj e majt nkrah
Lutem per ditet e mira ishalla
E kthej kohen me trenerkat e gjona
I mushi pare iki per Bora Bora

2x
Qao qao bela bela
Qao qao bela bela
Qao qao bela bela qao
Beat:

Dikur veq anderr shoki
Realitet loti
E un kurr s'harroj
Dikur kan than rrugaqa
Tani mafiasha
Tash me gishta ngoj
Kur i pash ma nalt mama
Un u gzova e ju urova fat
Po kur um pan mu mbi ta
Ata kshyren me mi kput krejt kraht
Sjena kan shum vet
Ama pak edhe tvertet
Paret e mallin i kena da qet
mnyren ma tlet
Se nuk kena na menimin
Njani tjetrin me pa tu hjek n'jet
E lom me menu per neser
Se sdihet
munet me na ardh qa spritet
vitet ikin amo
Veprat gjith kan me met
Gjith i vertet
Shpirti jem nuk shitet

Pe shoh boten si tuj e majt nkrah
Lutem per ditet e mira ishalla
E kthej kohen me trenerkat e gjona
I mushi pare iki per Bora Bora

Mdoket pe shoh boten si mu kon tuj e majt nkrah
Lutem per ditet e mira ishalla
E kthej kohen me trenerkat e gjona
I mushi pare iki per Bora Bora

2x
Qao qao bela bela
Qao qao bela bela
Qao qao bela bela qao

Sdu me dit as asht ora
Ika per Bora Bora
Nuk kam kom mu marr une me ty ma
Po tpershendet dora
Qa desha un i mora
Boten nkraht e mi po e shoh
Une e di sa e leht
Sa dit e net jom pa gjum
E tash po shoh drit ne tunelin e pa fun
Andrra u bo e vertet nuk po du ma shum
Ku jon fjalet qe ke thon
se ti jo nuk mun

Pe shoh boten si tuj e majt nkrah
Lutem per ditet e mira ishalla
E kthej kohen me trenerkat e gjona
I mushi pare iki per Bora Bora

Mdoket pe shoh boten si mu kon tuj e majt nkrah
Lutem per ditet e mira ishalla
E kthej kohen me trenerkat e gjona
I mushi pare iki per Bora Bora

2x
Qao qao bela bela
Qao qao bela bela
Qao qao bela bela qao


Ky tekst u dërgua nga Xheladin Gashi
Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet