Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro - Magji

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magji".
3. Video është e këngës "Magji", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro - Magji  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  6

Produksioni:

RZON

Komente

Asnjë Koment

02/10/2020

2020-10-02T14:00:58+00:002x)Skem mu pa
Skem mu prek
Jo Jo (Jo jo)

4x)Pse ti sje mo

Si magji u zhduke eee
E tash ti je bo pishman
my lovah
Pse u zhduke
Zhduke
Asniher nuk e kuptova

T'harrova ty ty ty (ty ty)
(Se ike Si magji)
T'harrova ty ty ty (ty ty)

O lali
Sa her tkom puth un ty te balli
A thu mes neve dyve hini moj djalli
A e kthejm kohen
Le tdali Ku tdali
Se tema Jon u bo bash V@r!K***

Bad bi**h
Nese ti nuk ma din vleren
Bona bad boy
Edhe ta kallxoj deren
Bad bi**h
Nese ti nuk ma din vleren
Bona bad boy
Edhe ty ta kallxoj deren

Ski me vujt
Ama du me lujt
Zemer nuk kthena
Kujt kujt po I thu
Pse po bo skena
Shum tkam rujt
Qato po nxehna

Se ti je
Se ti je
((2x)Se ti je droga jem droga jem
Pa ty spo mundem spo mundem )

Si magji u zhduke eee
E tash ti je bo pishman
my lovah
Pse u zhduke
Zhduke
Asniher nuk e kuptova

T'harrova ty ty ty (ty ty)
(Pse ike Si magji)
T'harrova ty ty ty (ty ty)
(Pse ike Si magji)

Se me ty shum e veshtire (prahhh)
E nashta po ty ma Mir
Hajt hajt se bohet Mir
Poh poh
Poh poh

Ndjenja nuk I kam qysh I kam pas
Sa her na tdy kena dal
Kejt I kem plas
E tash cka u bo
Mvjen inat shum inat
Sa spo muna me ta fal

((2x)Se ti je droga jem droga jem
Pa ty spo mundem spo mundem )

Ku je kon moj une tkom lyp
Po kush je kon
Se pasna dit
E nese je ka don me ik
A po mendon qe po don...


Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet