Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
RZON është një autor këngësh dhe producent i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Nazmi Sfishta

Sezgin Curi

Ylli Valla

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Marsel Gunga

Gers Alia

Ardit Roshi

Sokol Vulaj

Arti Rec

Tags: Rzon, Rrezon


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet