Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro, Il Ghost & Dj Nass - Qija Nanen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

kur su kon me veshtir po qija nonen
po hajt se bohet mire,shokit qija nonen
e pina ka nj birr hajde qija nonen
ca mu ke merzit le mos ja qi nonen
spo ma nin ca kan thone qija nonen
nuk kane dash me m'pa mire qija nonen
jam ka e teproj pak qija nonen
se golat e hejterat kurr nuk nalen
(skrr,skrr)
Rruga um ka bo rebel
E bari um ka bo dembel
Alltia m’ka bo kriminel
Dy gram me dy dhipa n’hotel
O ma-ma-ma-ma-ma mia
Se po na vjen po-policia


Ky tekst u dërgua nga anonim🤪Kastro (K-One) & Il Ghost
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/03/2022
Video Produksioni: Enis Nishori Films
Master: Nome Ent.


Kastro, Il Ghost & Dj Nass - Qija Nanen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qija Nanen".
3. Video është e këngës "Qija Nanen", por nuk këndohet nga Kastro, Il Ghost & Dj Nass.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):


Komente 0