A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  101
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: KAOS is a popular group/singers of Hip-Hop music. Gupi KAOS i njohur si (kejosat) është krijuar nga Vigan Bardhi i njohur si Vig Poppa, dhe Lumi Berisha i njohur si Lumi B. Që të dy jetojnë dhe veprojnë në Prishtinë dhe kane ndermarre karrierat e tyre solo, pa harruar projektet per grupin KAOS. Slogan adekuat i tyre është: Kejos Thuhet, Kaos Shkruhet! Në Prill 2005, KAOS marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Se Kur Pi". Në Qershor 2006, KAOS marrin pjesë në VFM 2006 me këngën "Hey", në bas...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Vig Poppa

(Current member)

Lumi B

(Current member)

Twitter

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

X (2013)

Bardh E Zi (2008)


» Add A Song »

Sheqer
VIP
Ngoje Zemren Tem
Gëzuar Përhajr
Hey
Ni Prishtine Qe Funksionon
Le T'kallen
K'tu Jom
S'dihet Qka U Bo
Vandami


Translations (2)


Related Artists:

Hip-Hop Soldiers

Cannibalz

B.F.P

Levels

Antrax

Kthetrat

Black Shadow

Double G Army

Da LIGS

TDS


Tags: Kaos, K-Os, K Os, Kos, Lumi, Keos, Vigan Bardhi, Vig Popa, Vig Poppa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019