Më mbaj mend (për 1 muaj)


KAOS - Intro Bardh E Zi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro Bardh E Zi".
3. Video është e këngës "Intro Bardh E Zi", por nuk këndohet nga KAOS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KAOS - Intro Bardh E Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Bardh E Zi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00k-os tratuar kqyre apoma thejnn po du me shku poshem muu kersy kuku najka per naj letenjoftim qa spa gun dhenin tem njerzit e shkollun fill kan met pa pun ma shum ka prishtin se sa pjesen tjeter te kosoves me dal jasht me jetu se kt u sje tohet thy smujna krejt kan kerre te mira po asnja rape per benzin kur do ski qa ban
k-os i shkan ni filum per prishtinen i shkan filum i merzitshum po du di ka me shku e kurr mos ma kthy sa ma larg na njek dita e uvheqi univerzitetin tboj ak tbijave qdo natttt ktu tu banon stop spo rrrihet to mos punu kurgja e tu than jam lodh shum bajat per qat po du me ik largg mos mu kthy kurr ma fill me pa qa shoh kur pom vetin qa po ban me s me than kurgja po kkur mos me hec me gru naper rruggg na ka hargju nfun tmujit r roga po du me shku dika kkkurrrr mos mu kthy kurr maaaa na njek nata na njek dita shumicen e kohes qysh me kalu maaa krejt ankohen shumica sa ka i don je toj qysh jetoj me mujt dhenin e ndrro j po ska zgjidhje sa ma larg iki se krejt pome thoj ka r me dosta rrim palidhje sken a qa me ba flasim ishum knaq te ishum kan pasur shumica sdin me ba sen ku shkoj sh o gjin qe skan a s ni plan kqyren seriale programm thojn prej qiti dheni ska qa me prit vetom kamet me i k po du me shku meni ven kurr mas mu kthy ma na na njek dita na n a njek nananata


Ky tekst u dërgua nga Leonard
Më Shumë Këngë Nga KAOS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet