A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • K
  • KAOS
  • Ngoje Zemren Tem

Official Video

Video Link

Top 200

KAOS - Ngoje Zemren Tem


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  216

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/02/2013

2013-02-21T18:01:57

Video Production:

EMF Creative

Song from the album:

"X"

Participating in

Zhurma Show 2013

Participating in

SVFM 2013
VIGANI:

E di qe gjith mir, e ki pas
E di qe nuk jom bo , qysh ju keni dasht
E di qe e kom tepru
E di qe tkom lendu
Ishalla naj her ti munesh me ma fal
Kom menu qe i di kejt kur jom kon ma i ri
Ishalla e ke vrejt qe veq nuk kom dit ma mir
Te ju dyt kom ardh sa her e kom pas fshtir
Qka jom une sot jav kom borxh prindve tmi
E di qe skeni flejt, veq per fajin tem
E dini kur ju rrej, Po sum thoni sen
Jom munu me mshef kur kom bo naj problem
Kur o per fmi ton shum ma shum tdhem
Mos tishi kan ju ku me dit ku isha kan
Tonat i kom pa e gjithqka kom mujt me bo
Mbike men per juve meniher heksha dor
Sdi qka kisha bo nese diqka ju kish ndodh

REF.

E di qe t'dhem (4x)
Ti mos kqyr qa boj (2x)
Veq ngoje zemren tem (4x)
Ti mos kqyr qa boj (2x)
Veq ngoje zemren tem

LUMI:

M`fal non M`fal bab e di qe nuk jom bo qysh ju keni dasht
M`fal non M`fal bab e di qe nuk jom bo qysh ju keni dasht
Ngoje Zemren tem.
M`fal non M`fal bab e di qe nuk jom bo qysh ju keni dasht
M`fal non Mfal bab yeehh... M`fal non Mfal bab
N`goje Zemren tem.

Per mu je kan ma i forti kur jom kan beb
Bab besom qe hala je
Mki perkrah kur jom kan gabim
Kur jom kan drejt
Qka ki ba per mu sun ta kthej kur n'jet
Kaniher jena perla e ta kom kthy fjalen
Vike mami jena nal mos me bo tmodhe
E di qe ke prit ma shum prej djalit
Nese tkom deshpru po te kerkoj falje
EOouu Mamë mfal, qe tkom shti me kajt
Mfal qe kom rrejt, mfal qe jom qart
Mfal qe kom dal, e sjom kthy n'shpi me jav
Ti ke nejt pa gjum se s'ki dit a jom gjall
Mfal 1000 her sun e kthej,skom qa boj
Qa t'muj me permirsu ko me bo po t'premtoj
E keni venin ma te madh n'zemren tem
Shkaku i juve ko me dit me rrit djalin tem

REF.

E di qe t'dhem (4x)
Ti mos kqyr qa boj (2x)
Veq ngoje zemren tem (4x)
Ti mos kqyr qa boj (2x)
Veq ngoje zemren tem

M`fal non M`fal bab e di qe nuk jom bo qysh ju keni dasht
M`fal non M`fal bab e di qe nuk jom bo qysh ju keni dasht
N`goje Zemren tem.
M`fal non M`fal bab e di qe nuk jom bo qysh ju keni dasht
M`fal non M`fal bab.M`fal non M`fal bab
N`goje Zemren tem.(3x)


Lyrics submited by  Kreshnik19   endrita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019