TEKSTESHQIP

KAOS
S'dihet Qka U Bo
Lyrics

LumiB:
thuni O O seni i ri Vig Pop LumiB edhe kejt u bo nice
gjinja bojnn O O s`keni ni kurr ma mir
hajde tash qoni durt kejt nalt
e di qe neser sen sko me majt n'men
pej t'shtunes ko me nejt flejt deri t'ejten
kshtu qe nese sdon me kcy po me nejt n'ven
shko n'shpi ma mir t'bjen, A O MERR VESH?

Vig Poppa:
em pelqejn qysh me kongen tem kcejn
vin mrena e thejn ma tmiren veq te na e gjejn
per kejt ato qe jon knej, njerz qe vozisin shpejt,
njerz tvogel me gjipa tmdhej
qe njoni qe si beni ec vet me kaqket
e pantollat ma tgjonat en nqytet
qfare jom kjo dihet, haterat jon nxihen
ja rrit zonin i jep gaz edhe shihem

Reff [2x]
thuni O O, kaos-at nshpi thuni O O (ëhëë)
sdihet qa u bO O ama kejtve jau thej
kshtu qe yeah yeah yeah

Vig Poppa :
nese msheh nrrug bertit o yeah
Vig Poppa ma i miri nqytet o yeah
per mu osht shum leht, me plot ose vet
vi n'club e boj nxet o yeah

LumiB:
yea hajde hini mrena nclub
per kejt ka ven edhe pije plot O O
spo ma nin kush qa thot
edhe sma ka ni qa kan thon deri sot yeah

Vig Poppa :
yeah mi ngu gjinen mes permas
nuk muj me ni veten mir veq kur e kom goten shprazt
ose kur shkoj me naj ven ku ka njerz jasht
mu ma then veq ku ka femna, ritem edhe bass

LumiB:
kshtu qe munoju bile kape ritimin nese kcen
percjelle beatin shterru tu beritit en refren
mos ta nin, une gjith e kqyri punen tem
ama sonte ti je puna jem maje n'men

Reff [2x]
thuni O O, kaos-at nshpi thuni O O (ëhëë)
sdihet qa u bO O ama kejtve jau thej
kshtu qe yeah yeah yeah

ëhëë
veq qitash u bo nxet
Fire (Fire) we on Fire (Fire)
KAOS (kaos)
Big Bang beat
yeah Vip Popp' LumiB
okay k k k k

DËRGOI:
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse projekti është finalizuar tek publiku i përpunuar këndshëm edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 14 Gusht 2009.