Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kaba Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Kaba Records është një produksion shumë i njohur. Kaba Records eshte specializuar ne realizimin e produksioneve kryesisht te muzikes Mediterrano-Ballkanike.Ne pesevjecarin e fundit "KABA" ka reprezantuar muzike dhe artiste kryesisht te ketyre zhandreve: Worldmusic, World fusions, Globel Beat,Urban Jazz, Folkor,Etno klasik, muzike polifonike, muzike antike, arbereshe, muzike minoritare, Klezmer, vokale-instrumentale & perfomuse, Muzike Klasike dhe folklorike- e luajtur me instrument solo - KL...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

F-M Studio Univers

Bleri Production

Koperativa

Fly Pictures

Intro Creative

Albeni

Universal Music Group

Fronmedia

Fabrika

Lens Production

Tags: Kaba Records


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet