A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kabil Keça

Tags: Kabil Keca, Kabil Keqa, Kabil Kecaj

Vendlindja: Gostivar   
Kabil Keça është një këngëtar i njohur dhe këndon kryesisht Ilahi. Në Qershor 2005, Kabil Keça merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Genjeshtare". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Th'rret Ezani". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Malli Nenes". Më datë 6 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Nata E Kadrit". Më datë 17 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Ezani". Më datë 25 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Një Kur'an Zoti Na ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.1 / Votuan:  9

Krijoni Një Kartolinë




teksteshqip.com © 2007 - 2018