Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kabil Keça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Kabil Keça është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Në Qershor 2005, Kabil Keça merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Genjeshtare". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Th'rret Ezani". Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Malli Nenes". Më datë 6 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Nata E Kadrit". Më datë 17 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Ezani". Më datë 25 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Një Kur'an Zoti Na ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareAmin Amin (2017)

Me Fal Jarabi (2016)

Th'rret Ezani (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Nusret Kurtishi

Mevlan Kurtishi

Safet Rizaj

Orhan Regjepi

Ismet Shabani

Ferki Shala

Nisret Krasniqi

Sedat Beqiri

Gazmend Hyda

Driton Salihu

Tags: Kabil Keca, Kabil Keqa, Kabil Kecaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet