Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Kabil Keça - All-Llahu Alem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/03/2020

2020-03-22T15:20:42+00:00

Muzika:

Kabil Keça
Aaaah
ç'jan kta ethe qe na kan n'zan
anemban krejt dynjan
kush s'besoi,
sot beson Allahun e keroj
kush s'besoi,
sot beson Allahun e madhëron

REF.:
A esht denim, a eshte meshir
Allahu alem ma mir e din

Aaaah
Jo nga Zoti nuk ardh
vet gjynahet varr kan ba
s'te vret kush te ka krijue
ket e din kush ka besue
s'te vret kush te ka krijue
ta dha jetën me jetue

REF.:
A esht denim, a eshte meshir
Allahu alem ma mir e din

Aaaah Pejgmaberi vet ka thon
xhdo sëmundje ka ilaç
ku esht bota mendje madhe
k'saj halli me i xhet care
ku eshte bota mendje madhe
fatkeqsit sun i ndale

REF.:
A esht denim, a eshte meshir
Allahu alem ma mir e din

Aaaah
Prandaj ti, mos ke frik
se Allahu eshte vec nji
le ta din gjith njerzia
mos i lodh kjo merzija
le ta din gjith njerzia
se per gjith esht Perendia

Po te lutem o Allah mos na le Qaben pa xhemat
mos na le Medine that mos naj mbyll dyert e Xhamive an e mban dunjas
Ti je falës Ti je bujar per hir Tendin dhe Muhammedit a.s
te lutem o Allah te gjidhve Ti na fal...


Më Shumë Këngë Nga Kabil Keça:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet