Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kacaki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Emri i Vërtetë:
  • Arben Shahini
Kacaki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gjyks

Kacho

Lil Ami

Agon Nimani

Xhema Aka Jemayli

Bigg V

Danny Boy

Oran G

Ummet

Legjenda


Tags: Kacaki, Kacak, Arben Shahini

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet