Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Kacaki - Krejt N'kom  (Feat. Fakkti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2010

2010-06-16T17:36:59


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt N'kom" kënduar nga Kacaki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kacaki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kacaki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet