Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kacho është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Tetor 2006, Kacho publikon videoklipin "Leter Rambos"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Agon Nimani

Danny Boy

Sony NRG

Legjenda

Oran G

Niku

Bigg V

Wllatki

Ummet

Xhema Aka Jemayli

Tags: Kacho, Kachoja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet