Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kada Bislimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Kada Bislimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2019, Kada Bislimi merr pjesë në Voice Kids Albania 3. Më datë 28 Prill 2019, Kada Bislimi publikon videoklipin "Shqiperia Ime". Videoklipi u prodhua nga kompania Black Fish Entertainment. Më datë 8 Mars 2020, Kada Bislimi publikon videoklipin "Nena Ime". Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Genc Prelvukaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kada Bislimi

Komente 0