A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kadan Duraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kadan Duraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Më datë 21 Tetor 2012, Kadan Duraj publikon videoklipin "Dikur". Më datë 9 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Une N'kosove, Ti N'Gjermani". Më datë 19 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Isha I Vetmi". Më datë 23 Tetor 2014, Kadan Duraj publikon videoklipin "Ndarja Me Vrane". Më datë 6 Janar 2017, Kadan Duraj publikon videoklipin "A U Bane Tjeter". Në vitin 2018, Kadan Duraj publikon albumin "Live 2018". Në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live 2019 (2019)

Live 2018 (2018)

Isha I Vetmi

Live 100%

E Vetmja Femer


» Dërgo Një Këngë »

Isha I Vetmi
Dikur
Une N'kosove, Ti N'Gjermani
A U Bane Tjeter
Ndarja Me Vrane


Artistë Të Ngjashëm:

Xili Berisha

Xhela

Mergim Mjeku

Gjergj Presheva

Niti-Bronx

Met Sadiku

Muaad

Kosovar Alija

Morris

Trim Jakupi


Tags: Kadan Duraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019