Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Une N'kosove, Ti N'Gjermani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  18

N'ZEMRAT TONA KISHTE NJE ZJARR
ISHTE DASHURIA E PARE
TASH KUR AFER S'TE KAM TY
KET' ZJARR E SHUAJNE LOT'T E MI
ZEMRAT TONA ISHIN NJE PREJ SE IKE U BËNË TRI
NE MES TYRE HYRI NJE TJETER
KU ESHTE TASH DASHURIA E VJETER

KUSH NA NDAU E NA MALLKOI
OH SA LARG NA LARGOI
SA MIRE ISHIM NE DIKUR
TASH JEMI LARG SI DY GURË

KUR DO T'NXEN DIELLI PER MU
KUR KA DIMRI PER T'MBARU
DERI KUR MES NESH KUFI UNE NE KOSOVE TI NE GJERMANI
AROMEN TENDE DU TA NDJEJ
KERKOJ ADRESEN S'MUND TA GJEJ
KAM SHUME MALL ZERIN TA DEGJOJ KAM NEVOJ
FLOKET T'I LEMOJ

KUSH NA NDAU E NA MALLKOI
OH SA LARG NA LARGOI
SA MIRE ISHIM NE DIKUR
TASH JEMI LARG SI DY GURË (2X)


Ky tekst u dërgua nga Naxhie KryeziuKadan Duraj
Publikimi: 09/01/2013


Kadan Duraj - Une N'kosove, Ti N'Gjermani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une N'kosove, Ti N'Gjermani".
3. Video është e këngës "Une N'kosove, Ti N'Gjermani", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:


Komente 2