Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Kur Me Vjen Me Rremben Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kur me vjen me buzqesh e me shikon ne sy zemren time do te jesh ti e imja dashuri me prites me ngadal per tu kthyer neser prap e din fush e mi plot mall a koj pritje sa e gjall.

KUR ME VJEN E ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN E ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY

SA HER VJEN TE PERQAFOJ DHE NUK HUMBIN KURR NE TY ZOTI DIN SA DASHUROJ TE BOJ BE NE SYT E MI SA HER SHKON ME PERQAFON ME PREMTON TJETER TAKIM DOREN TIME MA SHTRENGON DO TE DUHEMI DERI NAMSHIN

KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN E ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ KEQ NE TY

KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ KEQ NE TY....

Ky tekst u dërgua nga  gresaPublikimi: 20/11/2008


Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:


Komente 0


Kadan Duraj - Kur Me Vjen Me Rremben
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Me Vjen Me Rremben".
3. Video është e këngës "Kur Me Vjen Me Rremben", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.