Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kadan Duraj - Sy Zeze

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Zeze".
3. Video është e këngës "Sy Zeze", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kadan Duraj - Sy Zeze  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 100%"

Komente

Asnjë Koment

16/11/2012

2012-11-16T02:05:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sy Zeze" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Violeta Deda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A te kujtohet o moj syzeze
kena pas o dikur ni bese,
m'ke pas than o dikur ni fjale
jam e jotja o sat jem gjalle,
tash do kohe se di qka te gjete
si me harrove moj kaq shpejte.

Me gjys te gojes o pse pom fole
se te kam pas o dikur ne dore,
te pata dasht o sa s'duhesh ma
o as ni shej o s'ta pata ba,
dit per dit tuj ardh met pa
boll i mir tu pata g'ja.

Pse pom rrin o ne njanen ane
si spot vjen o aspak e ran,
o me bisht te synit o pse pom sheh
mir te njofta e mir me njeh,
jan shku vitet e nuk harrojm
me mu nazet o nuk te shkojn.

Hajde te dalim o ne kuvend
jam i dashtun o si kam ken,
shum ta bana o qefin tan
tash fort mir o nuk po ma bane,
ne mendime o per ty rash
o hajrin vetit kurr mos ja pafshe.Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet