Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Mashallah Moj Lule Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mashallah Moj Lule" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Maksuti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mos ki dert moj lule
se je msu dyfish
per nuset e mira
bojna shum gjymysh
2x

Mashallah moj lule mashallah
bani nanes temena
temena hic pa fjal
se ta dha mat mirin djal
2x

Mat mirat urime
per lulen qe i dina
qe naj bon hyzmetin
cajat kur ti pina
2x

Mashallah moj lule mashallah
bani nanes temena
temena hic pa fjal
se ta dha mat mirin djal
4x

Publikimi: 11/04/2019Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:


Komente mbi këtë këngëKadan Duraj - Mashallah Moj Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashallah Moj Lule".
3. Video është e këngës "Mashallah Moj Lule", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.