Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadenca & Naser Maqedonci - Rang E Dang Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Rrang e Dang tepsi oj nan rrang e dang tepsi.
qikat e qytetit oj nan synin rrush te zi

Rrang e Dang tepsi oj nan rrang e dang tepsi.
qikat e qytetit oj nan synin rrush te zi

Rrang e Dang sahan oj nan rrang e dang sahan.
qikat e katundit oj nan synin si filgjan

Rrang e Dang sahan oj nan rrang e dang sahan.
qikat e katundit oj nan synin si filgjan


Ky tekst u dërgua nga Azem Lukaj

Kadenca & Naser Maqedonci - Rang E Dang
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rang E Dang".
3. Video është e këngës "Rang E Dang", por nuk këndohet nga Kadenca & Naser Maqedonci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadenca:


Komente 0