TEKSTESHQIP

Kadri Ismajli
Po Më Pyet Nëna
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Më Pyet Nëna" kënduar nga Kadri Ismajli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.