TEKSTESHQIP

Kadri Ismajli
I Vetmuar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Vetmuar" kënduar nga Kadri Ismajli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.