TEKSTESHQIP

Kadri Ismajli
Moj E Dashur Me Lot Në Sy
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Dashur Me Lot Në Sy" kënduar nga Kadri Ismajli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.