TEKSTESHQIP

Kadri Ismajli
Luj, Luj E Mos Luj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luj, Luj E Mos Luj" kënduar nga Kadri Ismajli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.